BETON PARLATMA NEDİR NASIL YAPILIR ?

Beton Parlatma yöntemi, beton yüzeyin metal ve reçine elmaslar kullanılarak belirtilen agrega maruziyetine kadar kazınması, lityum esaslı sıvı yüzey sertleştirici ve şeffaf bir cila üst kaplama uygulanmasını içerir. İstenilen yüzey bitişleri mat, saten, yarı parlak veya tam parlak olarak yapılmaktadır.

Beton parlatma; en çevre dostu beton zemin uygulamasıdır. Taş benzeri bir yüzey elde etmek ve uzun ömür için birinci sınıf beton yoğunlaştırıcıları ve emprenye cilalar kullanılmalıdır. Saray Zemin olarak beton parlatma uygulamasında Dünya’nın en iyi yoğunlaştırıcı ve koruma cilalarını kullanarak bu şartları taahhüt etmekteyiz.

Ayrıca LEED sertifikalı (Çevre dostu) yapıların bu uygulamanın kullanımıyla elde edilmesi fırsatı da büyük bir artı. Firmamız, gezegenimizin geleceğine yatırım yapan müşterilere sürdürülebilir seçenekler sunma konusunda öncülük etmektedir. Sürdürülebilir parlatılmış beton, güvenli ve kalıcı bir gelecek sağlamak için gerekli olan ileri düşüncenin mükemmel bir örneğidir.

BETON PARLATMA’NIN AVANTAJLARI

BETON RENKLENDİRME

Beton zeminlerinizi kaplamalara gerek kalmadan renklendirebileceğinizi biliyor muydunuz?
Geniş seçeneğe sahip kartelamızdan zemininizin kullanım amacına uygun ve daha estetik bir görüntü elde etmenizi sağlayacak renkleri seçebilirsiniz

Değişen trendlere her zaman ayak uyduran bir görünüme kavuşun

İç mimarlar cilalı betonun görünümünü sever. Niye ya? Temiz, bakımı kolay ve kaplamaya gerek kalmadan betonu renklendirmek de basittir. Firmamızın beton parlatma hizmeti , gerçek parlatılmış betonun yüksek maliyeti olmadan şeffaf bir kaplama sistemine sahip beton görünümünü oluşturmaya yardımcı olur.
Bir beton parlatma sistemi, mat, yarı parlak, tam parlak ve renklendirilmiş tam parlak beton olarak geldiği için alanınıza estetik değer katacaktır.

Fark ne?

Beton Parlatma, başta fiyat olmak üzere reçine esaslı kaplama sistemlerinden farklıdır. Betonun doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için geliştirilmiştir, zeminleriniz için optimum koruma sağlar.
Bu sistem, çatlakların sabitlenmesi ve onarılması ve zeminin sızdırmazlığı için idealdir.

Beton parlatma uygulaması şu alanlar için uygundur

Yüksek maliyet olmadan mükemmel görünüme bugün sahip olun

En güncel iç tasarım bloglarında hızlı bir arama, Beton parlatma görünümünün herhangi bir çağdaş trendin temel unsurlarından olduğunu gösterecektir. Berrak, temiz, modern bir parlaklık ile betonunuzun doğal unsurları ve benzersiz özelliklerinin mükemmel dengesini sunar.

Zemini kırmak zorunda kalmadan birinci sınıf modern bir görünüme kavuşun. Kazıma ve Parlatma seçeneğimiz, zeminler için mükemmel bir seçenektir

Beton Parlatma çözümümüzün zemin kaplamanızın görünümünü ve dayanıklılığını nasıl artırabileceğini görmek için ücretsiz fiyat teklifi ve saha incelemesi ayarlamak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

beton silim beton parlatma
IMG_0063
New Large modern empty warehouse
Bizimle İletişime Geç

Ücretsiz keşif için sizi arayalım